+36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800.  SMS chat: +36 70 700 9419 | Nyitvatartás »
  

Eseménynaptár

Szeptember,
2019
18 Szeptember 2019
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
26 27 28 29 30 31 1 2019. September 1. , Sunday
2 2019. September 2. , Monday 3 2019. September 3. , Tuesday 4 2019. September 4. , Wednesday 5 2019. September 5. , Thursday 6 2019. September 6. , Friday 7 2019. September 7. , Saturday 8 2019. September 8. , Sunday
9 2019. September 9. , Monday 10 2019. September 10. , Tuesday 11 2019. September 11. , Wednesday 12 2019. September 12. , Thursday 13 2019. September 13. , Friday 14 2019. September 14. , Saturday 15 2019. September 15. , Sunday
16 2019. September 16. , Monday 17 2019. September 17. , Tuesday 18 2019. September 18. , Wednesday 19 2019. September 19. , Thursday 20 2019. September 20. , Friday 21 2019. September 21. , Saturday 22 2019. September 22. , Sunday
23 2019. September 23. , Monday 24 2019. September 24. , Tuesday 25 2019. September 25. , Wednesday 26 2019. September 26. , Thursday 27 2019. September 27. , Friday 28 2019. September 28. , Saturday 29 2019. September 29. , Sunday
30 2019. September 30. , Monday 1 2 3 4 5 6

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) és a pásztói Egészségpontnak (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.)  egyéni kezeléseinek, terápiáinak és tréningeinek időbeosztása.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.