+36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800.  SMS chat: +36 70 700 9419 | Nyitvatartás »
  

Napi rendszeres tréningek a Rehab Akadémián! Infó: +36 1 471 1435

Eseménynaptár

Április,
2019
20 Április 2019
Vas Hét Ked Sze Csü Pén Szo
31 1 2019. April 1. , Monday 2 2019. April 2. , Tuesday 3 2019. April 3. , Wednesday 4 2019. April 4. , Thursday 5 2019. April 5. , Friday 6 2019. April 6. , Saturday
7 2019. April 7. , Sunday 8 2019. April 8. , Monday 9 2019. April 9. , Tuesday 10 2019. April 10. , Wednesday 11 2019. April 11. , Thursday 12 2019. April 12. , Friday 13 2019. April 13. , Saturday
14 2019. April 14. , Sunday 15 2019. April 15. , Monday 16 2019. April 16. , Tuesday 17 2019. April 17. , Wednesday 18 2019. April 18. , Thursday 19 2019. April 19. , Friday 20 2019. April 20. , Saturday
21 2019. April 21. , Sunday 22 2019. April 22. , Monday 23 2019. April 23. , Tuesday 24 2019. April 24. , Wednesday 25 2019. April 25. , Thursday 26 2019. April 26. , Friday 27 2019. April 27. , Saturday
28 2019. April 28. , Sunday 29 2019. April 29. , Monday 30 2019. April 30. , Tuesday 1 2 3 4

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) és a pásztói Egészségpontnak (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.)  egyéni kezeléseinek, terápiáinak és tréningeinek időbeosztása.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.